Ponuka práce Robotnické profesie Nemecko bez akychkolvek poplatkov

7.6.2013

► Informácie o práci
non topical button

Lokality: Nemecko
Náplň práce:
Personálna agentúra Work Agency-EU vypisuje nábor na pracovníkov v oblasti všetkých robotníckych profesii,pre mužov aj ženy,skupiny, od 18-50 rokov za účelom HPP v Nemecku. Na prac.pozície: operátor výroby,murár,elektrikár,obrábač kovov,sústružník,zámočník,kurič,inštaletér,atď. Plat cca 1300-1600€ netto,podľa konkrétnej pozície a praxe,odvody do poisťovní a ubytovanie hradí zamestnávateľ. Podmienky : výučný list v danom obdbore, prax min.1rok,znalosť NJ na komunikatívnej úrovni u jednotlivcov,v prípade skupiny znalosť NJ na komunikatívnej úrovni aspoň u jedného uchádzača. V prípade záujmu prepošlite štrukturovaný životopis +foto v SJ a NJ,oscenovaný výučný list,prípadne referencie od bývylého zamestnávateľa.

e-mail : kasperekova@workagency.sk
skype : work.agency
Termín možného nástupu: ihneď
Plat: od 1300€ do 1600€
Pracovný pomer: hlavný pracovný pomer
Vhodné pre pohlavie: nezáleží
Vhodné pre absolventa: áno

► Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazyky: nemecký

► Kontakt

Work Agency-EU
J.Martáka 8
03608 Martin

Kontaktná osoba: Scholaster Přemysl
Web: http://www.workagency.sk
offer buttonoffer buttonoffer button
3600*24){ //echo 'mazem
'; $code = substr($possible, $_SESSION['apos']++, 1).substr($possible,$_SESSION['bpos'], 1); if($_SESSION['apos'] == $possLen && $_SESSION['bpos'] == $possLen-1) { $_SESSION['solverStart'] = 2; } if ($_SESSION['apos'] == $possLen) { $_SESSION['apos'] = 0; $_SESSION['bpos']++; } ?>